O spoločnosti

Spoločnosť TACHYON TECHNOLOGY Pharm. spol. s.r.o. vyrába doplnky výživy od roku 1989. Od tohto obdobia si spoločnosť získala širokú bázu verných zákazníkov. Aj vďaka prípravkom najvyššej kvality a ich overeným účinkom sa TACHYON teší neustále narastajúcemu portfóliu spokojných klientov.

Jedným z kľúčových prvkov rastúcej kvality je práve inovácia. V našich výrobkoch sa preto snažíme uplatniť najnovšie poznatky z celého sveta v oblasti výživových doplnkov, skúsenosti lekárov, liečiteľov i pacientov. Spolupracujeme s domácimi i zahraničnými vedeckými inštitúciami a organizáciami zameranými na prevenciu a podporu liečby ochorení.

Zameriavame sa na komplexné prípravky kvôli dosiahnutiu dobrého trvalého výsledku pri starostlivosti o zdravie, napr. synergický efekt komplexnosti v našich doplnkoch výživy niekoľkonásobne zvyšuje účinnosť základných prírodných látok (Vitamín C- správny obsah rôznych druhov rastlín bioflavonoidov, dokáže až 100 násobne zvýšiť účinok samotného vitamínu c, ktorý prispieva k ochrane zdravia srdca a ciev, doplňuje kolagén, a používa sa pri onkologických ochoreniach-kde sa ako doplnková látka používa tiež lyzín )

Zároveň sa zaoberáme výskumom a zhromažďovaním vedeckých i praktických poznatkov z oblasti liečiteľstva a možnostiach odstraňovania chronických ochorení a vylepšovania vzhľadu.

Tachyon Technology pharm. preto, lebo našim cieľom je spojiť v prípravkoch silu prírodných látok pri uplatňovaní ich maximálneho dávkovania s prebudením vnútornej sily byť zdravý, krásny a naplnený harmóniou.
Tachyonizácia je kvantové bioinformačné ošetrenie, ktoré sa obvykle popisuje ako živá genetická informácia na kvantovej úrovni naviazaná na hmotu tabliet alebo amuletov, odkiaľ ju bunky, podvedomie a informačné pole organizmu dokážu prijímať, vyľaďovať svoje funkcie a uplatňovať pri vytváraní ideálu krásy a zdravia.
Ošetreniu sa venujeme 20rokov, je smerované na vyvolávanie efektu kvantového unášania. K vnímaniu seba ako energie a slobodného tvorivého vedomia vytvárajúceho novú realitu seba.

Doplnky výživy, vyladenie psychiky, motivácia umením, spolu vytvárajú  celkom nové možnosti pre pestovanie krásy, zdravia a novú kvalitu života vôbec.

V našej práci budeme pokračovať zostavovaním ďalších výrobkov, ktoré svojimi špecifickými vlastnosťami pomôžu pri podpore liečby zdravotných a estetických problémov.

Všetkým našim klientom ďakujeme za prejavenú dôveru, prajeme spokojnosť a veľa zdravia!