PROSTREDIE PRE KRÁSU A ZDRAVIE – HOTEL GALÉRIA BRATISLAVA

MOTÝLÍ DOM, HOTEL GALÉRIA**

“Motýlí dom“ bol postavený s cieľom vytvoriť prostredie, kde sa spojí pôsobenie pretrvávajúceho umenia so všetkým potrebným na pestovanie krásy, zdravia a osobného rozvoja. Získavate tak možnosť nadobudnúť osobnú skúsenosť a motiváciu k pestovaniu krásy a zdravia s poradňou na jednom mieste.

Tento hybridný hotel ponúka atraktívne cenovo výhodné ubytovanie vo farebných 1, 2, 3, 4- lôžkových izbách. Pre náročnejších klientov je k dispozícii vychýrený štýlový apartmán s dvomi poschodiami a tromi terasami, či útulná meditačná pyramída s možnosťou skupinového ubytovania.

Všetky izby sú vybavené písacím stolom, TV so satelitným príjmom, kúpeľňou s vaňou a WC, a bezplatným wifi.

Kapacita tohto roztomilého hotelíka je 47 lôžok.

Hotel sa nachádza v blízkosti Hlavnej železničnej stanice (cca. 5 min. peši) a je vhodným miestom dovolenkového i pracovného pobytu aj pre tých, ktorí vyhľadávajú optimálne dopravné spojenie a blízkosť centra mesta (cca. 15 min.)

Hotel svojim nápadným rozprávkovým vzhľadom a avantgardným architektonickým riešením je, v súčasnosti, raritou Bratislavy. Je zaradený v zozname najunikátnejších stavieb sveta na 45. mieste. Súčasťou hotela je výtvarná kaviareň a galéria obrazov v jednom, kde sa môžete inšpirovať alebo si namaľovať vlastný obraz, či zakúpiť kópiu z limitovanej série od autora “Motýlieho domu”.

Hotel je zároveň zameraný na vyladenie Feng Shui prostredia interiérovými prvkami (obrazy, abstraktné dvere, stolové dosky) moderným súčasným umením. Naši klienti majú možnosť vyskúšať si na vlastnej koži relaxačné pôsobenie moderných abstraktných obrazov priamo na izbe (OSOBNÁ NOČNÁ GALÉRIA), ktoré boli vybrané na základe pozitívneho pôsobenia na ľudské podvedomie. Obrazy na izbách optimálne pôsobia so zámerom uplatniť silu moderného
umenia. Jednotlivé výtvarné diela sú súčasťou predajných výstav.

Hotel je tiež centrom pre rozvoj výnimočných duševných schopností s večernými aktivitami (prednášky, besedy, workshopy, pránická výživa) i na dlhšie pobyty pre zmenu prostredia.

Hotel má vlastnú výrobu vitamínových doplnkov s tradíciou rastlinných extraktov a prírodných látok pre pestovanie krásy a zdravia koncipovaných na základe poznatkov
liečiteľov a terapeutov.

V Motýľom dome, ktorý bol cielene vybudovaný ako prostredie, kúsok sveta určený na získavanie nových poznatkov a skúseností – to zn. na uskutočňovanie motivačných pobytov a poznávacej turistiky zameranej na objavovanie a zdokonaľovanie SEBA sa uskutočňuje osobnostné sebavzdelávanie.

Viac info na www.hotelgallery.eu, spirit.hotel1@gmail.com, +421/254777817, 917632452

CENNÍK UBYTOVANIA

1 noc 3 a viac nocí
   Počet lôžok 1 29,00 € 27,00 €
2 40,00 € 38,00 €
3 45,00 € 43,00 €
4 50,00 € 48,00 €
     
    Apartmán 2 – 6 65,00 € 63,00 €
 
    Pyramída  2 – 9  85,00€ 83,00 € 

* v cenách nie je zahrnutý mestský poplatok (1,70 € / os. / noc) a raňajky (6,00 € / os.)