TACHYON KOMPLEXNÝ SYSTÉM - ÚSPECH, KRÁSA, ZDRAVIE A MLADNUTIE

Email:
info@tachyonnatur.sk
Tel.: 0917 632 452
TACHYON TECHNOLOGY PHARM SPOL. S.R.O.
IČO: 17 328 799
* krása, zdravie, mladosť *

O nás

TACHYON  AKO KOMPLEXNÝ SYSTÉM

tachyon technology logo

je projekt, ktorý stojí na 20-ročnom výskume. Tento výskum sa zaoberá aj skúmaním kombinácie bio-informačného ošetrenia, tachyonizácie na dosiahnutie optimálneho efektu pri využití za maximálneho povoleného zastúpenia prírodných účinných látok. Súčasťou projektu je aj výroba prírodných certifikovaných doplnkov výživy už od roku 1989. Od tohto obdobia si spoločnosť získala širokú bázu verných zákazníkov. Aj vďaka prípravkom najvyššej kvality a ich overeným účinkom sa TACHYON teší neustále narastajúcemu portfóliu spokojných a verných klientov. Prírodné produkty si postupne získavajú svoju priazeň nielen na Slovenskom trhu, ale aj v krajinách ako Maďarsko, Česko, Holandsko, Anglicko.

Tachyon Technology pharm.  preto, lebo našim cieľom je spojiť v prípravkoch silu prírodných látok pri uplatňovaní ich maximálneho dávkovania s prebudením vnútornej sily byť zdravý, krásny a naplnený harmóniou.

Tachyonizácia je kvantové bioinformačné ošetrenie, ktoré sa obvykle popisuje ako živá genetická informácia na kvantovej úrovni naviazaná na hmotu tabliet alebo amuletov, odkiaľ ju bunky, podvedomie a informačné pole organizmu dokážu prijímať, vylaďovať svoje funkcie a uplatňovať pri vytváraní ideálu krásy a zdravia.

Tachyon Technology je značka kvality pre prírodné doplnky výživy a vitamíny s najširším sortimentom na našom trhu za veľmi výhodné ceny.

 

VÝSKUM, VÝVOJ, INOVÁCIE

Spoločnosť Tachyon Technology pharm sa viac než 30 rokov zaoberá výskumom a prípravou vzdelávania formou komplexného prístupu obsahujúceho Prostredie, Výber informácii, Výživu – výber doplnkov výživy pre vyladenie tela a mentálnych funkcií, Výber umenia dotvárať emočnú inteligenciu, architektúru seba a formovať harmonickú, šťastnú, nezadržateľnú osobnosť.

Jedným z kľúčových prvkov rastúcej kvality je práve inovácia. Vo výrobkoch Tachyon Technology pharm sú preto uplatnené najnovšie poznatky z celého sveta v oblasti výživových doplnkov, skúsenosti lekárov, liečiteľov i pacientov. Spolupracujeme s domácimi i zahraničnými vedeckými inštitúciami a organizáciami zameranými na prevenciu a podporu liečby ochorení.Inovácie výskum doplnky výživy

Zameriavame sa na komplexné prípravky kvôli dosiahnutiu dobrého trvalého výsledku pri starostlivosti o zdravie, napr. synergický efekt komplexnosti v doplnkoch výživy Tachyon Technology niekoľkonásobne zvyšuje účinnosť základných prírodných látok (Vitamín C – správny obsah rôznych druhov rastlín bioflavonoidov, dokáže až 100 násobne zvýšiť účinok samotného vitamínu C, ktorý prispieva k ochrane zdravia srdca a ciev, doplňuje kolagén, a používa sa pri onkologických ochoreniach, kde sa ako doplnková látka používa tiež lyzín).

Zároveň sa zaoberáme výskumom a zhromažďovaním vedeckých i praktických poznatkov z oblasti liečiteľstva a možnostiach odstraňovania chronických ochorení a vylepšovania vzhľadu.

VÍZIA

Dnes stále viac a viac ľudí znovu objavuje návrat k prírode a prírodným zdrojom, ktoré v sebe skrývajú nesmiernu silu. V spojení s vlastnou tvorivou mysľou máme k dispozícii úžasnú zbraň na tvorenie vlastného života a zdravia. Preberáme zodpovednosť za svoje činy a za svoje zdravie, vďaka čomu ho dokážeme úžasne a účinne formovať.

Ak je telo zanedbané, treba mu istý čas venovať náležitú pozornosť a doplniť práve to, čo mu dlhé obdobie chýbalo. Prírodné výživové doplnky môžu na tejto ceste za zdravím výrazne zlepšiť zdravotný stav a my sme veľmi radi, keď vidíme u každého jedného zákazníka pozitívne odozvy a tešíme sa vyliečeniu každej jednej choroby.

Teší nás, že sa môžeme podieľať na udržiavaní a prinavrátení zdravia a telesnej aj duševnej pohody a vitality. Preto šírime poznanie nielen o prírodných výživových doplnkoch, ale aj o kvantovom vedomí, pránickej energii, pránickej výžive, osobnostnom rozvoji, umení a tvorbe radostného harmonického prostredia.

KOMPLEX 4 PRVKOV

Na našom e-shope môžete okrem PRÍRODNÝCH DOPLNKOCH VÝŽIVY spoločnosti Tachyon Technology pharm. spol. s.r.o.  nájsť taktiež ABSTRAKTNÉ UMENIE, KNIHY a PROSTREDIE.

Určite sa pýtate prečo sú tieto, možno na prvý pohľad nijako nesúvisiace prvky, súčasťou jednej stránky. Náš tím sa zameriava na zdravé telo, myseľ a šťastné harmonické bytie ako celok. Skúmame prvky, činitele, ktoré na nás počas nášho každodenného života vplývajú a zároveň sa snažíme vypátrať, čo by malo byť tou najvýznamnejšou súčasťou nás všetkých. Všetky tieto 4 prvky významným spôsobom vplývajú na nás aj naše okolie, na náladu, zdravie, radosť aj vzťahy. Preto prinášame miesto, v ktorom sa stretajú do jedného celku.

 

V našej práci budeme pokračovať zostavovaním ďalších výrobkov, ktoré svojimi špecifickými vlastnosťami pomôžu pri podpore liečby zdravotných a estetických problémov. Ako aj vo výskume a zdieľaní výsledkov výskumu v oblasti osobnostného rozvoja, abstraktného umenia, či kvantového vedomia.

Všetkým našim klientom ďakujeme za prejavenú dôveru, prajeme spokojnosť a veľa zdravia!