TACHYON KOMPLEXNÝ SYSTÉM - ÚSPECH, KRÁSA, ZDRAVIE A MLADNUTIE

Email:
info@tachyonnatur.sk
Tel.: 0917 632 452
TACHYON TECHNOLOGY PHARM SPOL. S.R.O.
IČO: 17 328 799
* krása, zdravie, mladosť *

PROSTREDIE PRE KRÁSU A ZDRAVIE – HOTEL GALÉRIA BRATISLAVA

hotel_2 “Motýlí dom“ bol postavený s cieľom vytvoriť prostredie, kde sa spojí pôsobenie pretrvávajúceho umenia so všetkým potrebným na pestovanie krásy, zdravia a osobného rozvoja. Získavate tak možnosť nadobudnúť osobnú skúsenosť a motiváciu k pestovaniu krásy a zdravia s poradňou na jednom mieste.

Tento hybridný hotel ponúka atraktívne cenovo výhodné ubytovanie vo farebných 1, 2, 3, 4- lôžkových izbách. Pre náročnejších klientov je k dispozícii vychýrený štýlový apartmán s dvomi poschodiami a tromi terasami, či útulná meditačná pyramída s možnosťou skupinového ubytovania.

Všetky izby sú vybavené písacím stolom, TV so satelitným príjmom, kúpeľňou s vaňou a WC, a bezplatným wifi.


Kapacita tohto roztomilého hotelíka je 47 lôžok.


Hotel sa nachádza v blízkosti Hlavnej železničnej stanice (cca. 5 min. peši) a je vhodným miestom dovolenkového i pracovného pobytu aj pre tých, ktorí vyhľadávajú optimálne dopravné spojenie a blízkosť centra mesta (cca. 15 min.)

Hotel svojim nápadným rozprávkovým vzhľadom a avantgardným architektonickým riešením je, v
súčasnosti, raritou Bratislavy. Je zaradený v zozname najunikátnejších stavieb sveta na 45. mieste.
Súčasťou hotela je výtvarná kaviareň a galéria obrazov v jednom, kde sa môžete inšpirovať alebo si namaľovať vlastný obraz, či zakúpiť kópiu z limitovanej série od autora “Motýlieho domu”.

 

Hotel je zároveň zameraný na vyladenie Feng Shui prostredia interiérovými prvkami (obrazy, abstraktné dvere, stolové dosky) moderným súčasným umením. Naši klienti majú možnosť vyskúšať si na vlastnej koži relaxačné pôsobenie moderných abstraktných obrazov priamo na izbe (OSOBNÁ NOČNÁ GALÉRIA), ktoré boli vybrané na základe pozitívneho pôsobenia na ľudské podvedomie. Obrazy na izbách optimálne pôsobia so zámerom uplatniť silu moderného
umenia. Jednotlivé výtvarné diela sú súčasťou predajných výstav.

Hotel je tiež centrom pre rozvoj výnimočných duševných schopností s večernými aktivitami (prednášky, besedy, workshopy, pránická výživa) i na dlhšie pobyty pre zmenu prostredia.

Hotel má vlastnú výrobu vitamínových doplnkov s tradíciou rastlinných extraktov a prírodných látok pre pestovanie krásy a zdravia koncipovaných na základe poznatkov
liečiteľov a terapeutov.

 

V Motýľom dome, ktorý bol cielene vybudovaný ako prostredie, kúsok sveta určený na získavanie nových poznatkov a skúseností – to zn. na uskutočňovanie motivačných pobytov a poznávacej turistiky zameranej na objavovanie a zdokonaľovanie SEBA sa uskutočňuje osobnostné sebavzdelávanie.

 

Vážení hostia, pozývame Vás do našej Výtvarnej kaviarne, kde sa každý deň koná meditačná služba.

! Meditačná služba, kde je možné voľne sa zúčastniť !

Meditatujúcim je Karol Beláň (autor Motýlieho domu).

Pozývame Vás na “stretnutie”, kde bude mať možnosť každý zúčastnený akýmsi spôsobom sa otvoriť, ponúknuť kúsok zo seba. Na nič sa nehrať, byť prirodzený. Navzájom vytvoríme harmonický celok. Proste, aby sa to rozbehlo.

Meditujúci povie pár slov, pár myšlienok, i ostatní vyjadria svoje aktuálne prebiehajúce pocity/ myšlienku dňa.

 

Viac info na www.hotelgallery.eu, info@hotelgallery.eu, +421/254777817, 917632452

CENNÍK UBYTOVANIA

1 noc 3 a viac nocí
Počet lôžok 1 30,00 € 28,00 €
2 40,00 € 35,00 €
3 49,00 € 45,50 €
4 64,50 € 52,00 €
     
Apartmán 2 57,50 € 54,00 €
 
Dormitory  2  57,50€ 54,00 € 

* v cenách nie je zahrnutý mestský poplatok (1,70 € / os. / noc) a raňajky (6,00 € / os.)